background

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

Makarony smakowe

Makarony smakowe                  W naszej ofercie pojawiły się kolejne nowości ! Tym razem to makarony smakowe. Wstążki z dynią, burakiem, marchewką, bazylią i oregano. Każdy ma niepowtarzalny smak i włąściwości zdrowotne. Smacznego ;-) !

Nitka zielononóżka

Nitka zielononóżkaMakaron z jaj kury zielononózki. Kura zielononóżka kuropatwiana jest polską rodzimą rasą przystosowaną do chowu w warunkach naturalnych. Jednym z podstawowych walorów jaj zielononóżekjest obniżona zawartość cholesterolu w porównaniu do jaj innych ras.Naturalne jajo od tych kur to najlepsze źródło

Pasta i Goliard

Pasta i GoliardCzęsto wydaje nam się, że o sukcesie pasty decyduje sos. Każda włoska Pani domu powiedziałaby nam, że to makaron jest najważniejszy. Dzięki semolinie makaron Goliard jest łatwiejszy w przygotowaniu i smaczniejszy. Po ugotowaniu nie klei się oraz zachowuje sprężystość. Smacznego ;-) !!!

Pomidoro

PomidoroNic lepszego niż makaron z sosem pomidorowym !!! W naszej ofercie pomidory PASTA ZARA ;-) . Produkty fantastyczne w smaku i w najwyższej jakości. Pomidory w puszce całe i krojone ( gramatury 400g, 800g i 2,5 kg ). Przecier pomidorowy w butelce 680g.  SMACZNEGO ;-) 

Konkurs z RADIEM BIELSKO !!! ;-)

Konkurs z RADIEM BIELSKO !!! ;-) Radio BIELSKO i GOLIARD zapraszają na KONKURS !!! ;-)   UGOTUJ TO Z MAKARONAMI GOLIARD!    Kup dowolny makaron Goliard - ugotuj z niego pyszne danie, wyślij nam jego zdjęcie, oraz nazwę potrawy na adres makaron@radiobielsko.pl i weź udział w losowaniu nagród!  Pamiętaj, aby na zdjęciu było widoczne opakowani

Dania gotowe.

Dania gotowe.W związku z uruchomieniem nowej linii do pakowania nitki makaronowej, współfinansowenj ze środków Unii Europejskiej (umowa o dofinansowanie UDA-RPSL.01.02.03-00-068/12-02) poprawie uległa dokładność ważenia i estetyka gotowej paczki, co przełożyło się na wdrożenie nowych produktów do naszej oferty.

Tytuł DOBRA MARKA 2013

Tytuł DOBRA MARKA 2013GOLIARD otrzymał tytuł DOBRA MARKA 2013 !!! Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Artykuły spożywcze – Makarony. Tytuł „Dobra Marka 2013 - Jakość, Zaufanie, Renoma” jest przyznawany najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Program „Dobra Marka” prowadzony jest pod

Pomidory PASTA ZARA

Pomidory PASTA ZARANic lepszego niż makaron z sosem pomidorowym !!! W naszej ofercie pomidory PASTA ZARA ;-) . Produkty fantastyczne w smaku i w najwyższej jakości. Pomidory w puszce całe i krojone ( gramatury 400g, 800g i 2,5 kg ). Przecier pomidorowy w butelce 680g.  SMACZNEGO ;-)